Yaratıcı Nesiller

OKUL YAŞAMI


                     yaratıcı nesiller anaokulu-sancaktepe kartal sultanbeyli samandıra anaokulu

Yaratıcı Nesiller Anaokulları Sancaktepe Olarak;

Sabah 07:30-18:30 Saatleri arasında tam gün, yarım gün, oyun grubu, saatlik bakım, hafta sonu bakımları olarak hizmet vermektedir.

Yaratıcı Nesiller Kreş Sancaktepe de, Sabah Kahvaltısı, Öğlen Yemeği, İkindi Kahvaltısı, olmak Üzere günde 3 öğün yemek kurumumuzda aşçımız tarafından hijyenik olarak kendi mutfağımızda günlük olarak üretilmektedir.

Hiç bir ürünlerde kesinlikle hazır gıda kullanılmamaktadır ve mevsimine uygun sebze ve meyveler tüketilmektedir.

Yaratıcı Nesiller Anaokulu Sancaktepe, 375 m2 kapalı alana sahip, ayrıca geniş bahçe içinde yaş grubuna uygun özel olarak dizayn edilmiş sınıflar, etkinlik Odası, branş sınıfları, uyku odası sanat etkinlik odası ve yemek salonu olmak üzere son derece yeterli eğitim donanımına ve fiziki koşullara sahiptir.

Yaratıcı Nesiller Anaokulu Sancaktepe de, eğitim;  Programlarımız yaş gruplarına uygun olarak çoklu zeka kuramı Gems (Fen ve Matematik) Scamper (Farklı Düşünme Etkinlikleri) Reggio (Proje Tabanlı Öğretim Uygulamaları)ve High Scope (Aktif Öğrenme) Değerler Eğitimi ve Montessori Yöntemleri uygulanmaktadır.

   SANCAKTEPE ANAOKULU, sancaktepe anaokulları, sancaktepedeki kreşler, sancaktepedeki kreşler, sancaktepede en iyi anaokulu, sancaktepe yuvalar, sancaktepedeki çocukevleri, 2 yaş oyun grubu sancaktepe, devlet desteği veren anaokulları, devlet teşviki veren anaokulları, sancaktepenin en iyi anaokulları, ingilizce dil eğitimi veren anaokullar sancaktepedeki, sancaktepedeki en ucuz anaokulu, sancaktepedeki yuvalar, sultanbeyli anaokulu, kartaldaki anaokulları

Fen ve Doğa çalışmaları, anadili etkinliği, oyun etkinlikleri ve okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra haftada beş Gün İngilizce, Yaratıcı Drama, Müzik Orff Perküsyon, Dans, Bale, Satranç ve Halk Oyunları dersleri ile çocukların bütünsel gelişimleri desteklenerek yetenek ve becerileri keşfedilerek geliştirilmektedir.

Yaratıcı Nesiller Yuva Sancaktepe de, eğitmenlerimiz Çocuk Gelişimi Mezunu alanında PROFESYONEL VE tecrübeli eğitmenlerdir.

Kurum Pedagoğu tarafından çocuklarımızın Gelişimi Takip Edilerek testler uygulanmaktadır. Okulumuz öğrencilerinin velilerine rehberlik hizmeti sunulmaktadır.

Öğrencilerimiz kuruma girdikleri andan itibaren Özel Allianz Sigorta tarafından sigortalıdır.

Okullarımız 24 Saat gözetim altındadır. Dilediğinizde anaokulu muza gelip çocuğunuzu izleyebilirsiniz.

   SANCAKTEPE ANAOKULU, sancaktepe anaokulları, sancaktepedeki kreşler, sancaktepedeki kreşler, sancaktepede en iyi anaokulu, sancaktepe yuvalar, sancaktepedeki çocukevleri, 2 yaş oyun grubu sancaktepe, devlet desteği veren anaokulları, devlet teşviki veren anaokulları, sancaktepenin en iyi anaokulları, ingilizce dil eğitimi veren anaokullar sancaktepedeki, sancaktepedeki en ucuz anaokulu, sancaktepedeki yuvalar,  sancaktepedeki en ucuz anaokulu, anne babalı oyun grubu, yaratıcı nesiller anaokulu, yaratıcı nesiller kreş, yaratıcı nesiller anaokulları, kartaldaki en iyi anaokulu, en ucuz anaokulu kreş ve yuvalar, sancaktepedeki en iyi kreşler, 2 yaş oyun grubu 3 yaş anaokulu, 4 yaş çocukevi, 5 yaş anaokulları, 6 yaş okul öncesi eğitim sancaktepe, sultanbeyli anaokulu, kartaldaki anaokulları

Yaratıcı Nesiller Anaokulu Kartal, Sultanbeyli, Samandıra, ve Sancaktepe bölgelerine hizmet vermektedir. Servis hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaratıcı Nesiller Anaokulu Sancaktepe, Rings İstanbul Sitesi içerisinde devam etmektedir.

Eğitim sizin için esassa sizleri Yaratıcı Nesiller kreş Sancaktepe ye bekleriz.

 yaratıcı nesiller anaokulu-sancaktepe kartal sultanbeyli samandıra anaokulu  YARATICI NESİLLER ANAOKULU SANCAKTEPE